Logo przedszkola

Wyprawa do parku

16 września 2020

Wykorzystując piękną pogodę, grupa Biedronek wybrała się do pobliskiego parku „Stawy Kellera”. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą przyrodniczą, rozpoznając drzewa m.in. kasztanowca, dąb, lipę i klon. Podczas wycieczki zbieraliśmy liście i żołędzie, którymi później przyozdobiliśmy kącik przyrody. Dużo radości sprawiło przedszkolakom karmienie pływających w stawie kaczek. W czasie spaceru po parku dzieci dostrzegły ukrytą wśród drzew kapliczkę, przywitały Matkę Bożą piosenką „Ta piosenka jest dla Ciebie Maryjo Kochana…”. Wycieczka dostarczyła przedszkolakom wiele radości i ciekawych wiadomości o parku, rosnących tam drzewach, roślinach oraz mieszkających tam zwierzętach.

1 września 2020 r.

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków, a szczególnie te dzieci, które po raz pierwszy przybyły do naszego przedszkola. My – nauczyciele dołożymy wszelkich starań, byście jak najszybciej poczuły się u nas, jak w domu. Przed nami rok pełen zabaw i przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane.

Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.